Case study

DVDMAX

DVDMAX

DVDMAX najwiekszy sklep z książkami, płytami i filmami ok. 90 tys. artykułów dostępnych od ręki oraz szeroka oferta unikatowych filmów na DVD i Blu‑ray

Zobacz co znaczy More DVDMAX:

Efektywność

Bo Prezydent nie może czekać :)

Serwis www.pho.pl to przykład realizacji, która powstała w zawrotnym tempie dwóch tygodni. Wdrożenie przeprowadziliśmy w ścisłej współpracy ze specjalistami od komunikacji - Agencją Just Creative.

Inwencja

Usprawniona obsługa telefoniczna klientów

Kiedy standardowe rozwiązania do obsługi callcenter nie spełniają oczekiwań pojawiają się pomysły i rozwiązania. Takie jak system obsługi tzw. leadów, oparty na autorskim rozwiązaniu Webtailor.

Kultura

Lepsze zrozumienie, wyższa skuteczność

Komunikacja za pomocą nowych technologii oparta na zrozumieniu segmentów klientów - ich zwyczajów, potrzeb, marzeń - to specjalność Webtailor. Pracujemy z kulturą!

Ewolucja

Szybciej podążać za zmieniającym się światem

Technologiczna ewolucja stała się rewolucją. Zaproponowane rozwiązania w zakresie dostosowania serwisow firmy do urządzeń mobilnych umożliwią korzystanie z usług firmy ( m.in. streaming) w dowolnym miejscu i czasie. Nie tylko w domowym zaciszu.

Perfekcja

Lepszy interface, wyższa konwersja

Strona www działać musi jak idealny sklep. Usługi i pakiety na wyciagnięcie ręki. 200 pozycji programowych wymagało dopracowania walorów użytecznościowych serwisu (UX).